Uczniowie kl.4 i kl.5 uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych "Złam kod" oraz w interaktywnej wystawie "Wszystko jest liczbą" przygotowanej przez Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Hewelianum.

paz1.jpg

Klasa 2 wybrała się z wychowawczynią panią Ewą Czugan do Teatru Muzycznego w Gdyni na przedstawienie Piotruś Pan. Dzieci zobaczyły niezwykły spektakl , który wprowadził ich w magiczny świat baśni przy zastosowaniu najnowoczesniejszej techniki 3D.

paz2.jpg

Uroczysta akademia z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej - pośród wierszy , piosenek i życzeń dla nauczycieli były również słodkości dla uczniów.

paz3.jpg

W naszej szkole odbyło się pasowanie na ucznia. Uroczystość była radosnym spotkaniem pierwszoklasistów, rodziców i nauczycieli. Pięknie prezentowały się dzieci i ich mamy,które także powiedzialy wiersz o sobie.

paz4.jpg

Jesienią sady się rumienią - uczniowie klasy 0a, 1, 2 i 3 świętowali Dzień Jabłka w sadzie w Maleninie. Oprócz zajęć edukacyjnych był czas na rekreację. Humor nas nie opuszczał tym bardziej, że pogoda dopisała.

paz5.jpg 

Gratulujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursach "Mistrz kaligrafii", "Mistrz pięknego czytania", "Wesoła ortografia", "Album sławnego dyslektyka".

paz6.jpg

Dzieci z grupy 0 b ze swoja panią Renią Liberacką i p. Anią Dardzińską uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych w EduParku. Ta niezwykła przygoda eksperymentalna rozbudziła w dzieciach zamiłowanie do świata nauki. Natomiast zwiedzanie wystawy pozwoliło im samodzielnie badać prawa przyrody.

paz7.jpg

Źywa lekcja muzyki tym razem połączona z bajką o Śpiącej Królewnie z aktywnym udziałem naszych uczniów.

paz8.jpg

Świetlicowy teatrzyk Supełek z panią T.Koc gościł w Fundacji Maja z prezentacją utworów polskich poetów o tematyce jesiennej. Podczas wizyty był również czas na wspólne wykonanie prac plastycznych.

paz9.jpg

O tym jak ważne w życiu człowieka jest zdrowe odżywianie dowiedziały się dzieci z klas 0-3 podczas warsztatów Owoce i warzywa w szkole.

paz10.jpg

W ramach programu Akademii Gdańskich Lwiątek klasa I wybrała się na lekcję do Muzeum Morskiego . Dużą atrakcją dla dzieci była przeprawa promem na Ołowiankę w obie strony.

paz11.jpg